۱۴۰۲ سه شنبه ۱ فروردين
برگزاری جشنواره ترویج تغذیه با شیر مادر
برگزاری جشنواره ترویج تغذیه با شیر مادر
💠برگزاری جشنواره ترویج تغذیه با شیر مادر


🔮 جشنواره ترویج تغذیه با شیر مادر در بلوک زایمانی فاطمه الزهرا مرکز آموزشی درمانی استاد مطهری در بخش های زایشگاه ، زنان یک و مراقبت های ویژه نوزادان به همت خود پرسنل بخشهای مذکور ، سوپروایزور آموزش سلامت همگانی ، دفتر بهبود کیفیت و تیم آموزشی فرهنگی برگزار گردید .
 در این جشنواره که مدیر خدمات مامایی دانشگاه علوم پزشکی جهرم سرکار خانم جعفرزاده و سرکار خانم رحمانیان مدیر آموزش سلامت نوزادان نیز حضور داشتند ، به مادران بستری ، آموزش  فوائد تغذیه با شیر مادر به طور کامل آموزش داده شد و به رسم یادبود به آنها هدایایی از جمله پک کامل آموزشی نحوه تغذیه با شیرمادر ، پمفلت و سی دی آموزشی و ... به همراه یک شاخه گل و هدایایی برای نوزادان تقدیم گردید .
🔮 همچنین در این مراسم به پرسنل شاغل در این مرکز که در مرخصی زایمان بسر میبرند و نوزادان خود را با شیر مادر تغذیه میکنند دعوت بعمل آمد و از ایشان به عنوان سفیران ترویج تغذیه با شیر مادر با تقدیم هدایا و لوح سپاس تقدیر بعمل آمد .
💠در پایان مراسم نیز به همکارانی که در سال گذشته و جاری در امر آموزش ترویج تغذیه با شیر مادر فعالانه حضور داشتند و به مادران آموزش می دادند هدایایی به همراه لوح سپاس ، تقدیم و از آنها تشکر بعمل آمد .
🔮🌹🔮🌹🔮🌹🔮🌹🔮

🏨روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی استاد مطهری
┄┅┅┅┅❀💠❀┅┅┅┅┄
با ما همراه باشید :
🌐وبسایت
Motahari.jums.ac.ir
📲اینستاگرام :
Instagram.com/motaharijahrom
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1401/05/29
تعداد بازدید:
520
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal